Jak wykonać reset Tenda F3?

Reset Tenda F3 (przywrócenie ustawień domyślnych) możesz wykonać za pomocą przycisku RST znajdującego się na obudowie. Opcjonalnie reset jest możliwy za pomocą funkcji „Zresetuj do fabrycznych ustawień domyślnych” dostępnej w panelu zarządzania routerem. Reset spowoduje usunięcie wszystkich zmian wprowadzonych w konfiguracji routera. Po wykonaniu resetu konieczne będzie połączenie komputera z routerem za pomocą kabla LAN i ponowna konfiguracja m.in. typu połączenia z Internetem oraz hasła Wi-Fi. Konfiguracja Tenda F3 odbywa się za pomocą panelu administracyjnego dostępnego z poziomu przeglądarki internetowej.

Routery mobilne - internet w domu i w podróży

Reset Tenda F3 za pomocą przycisku

Naciśnij i przytrzymaj przez około 10 sekund przycisk „RST” znajdujący się na tylnym panelu urządzenia. Kontrolki na przednim panelu routera zgasną, a następnie router uruchomi się ponownie. Reset za pomocą przycisku RST wykonaj, gdy router jest podłączony do zasilania i skończył się uruchamiać (najwcześniej po około 1 minucie od podłączenia zasilania).

Reset Tenda F3
Tenda F3 – przycisk RST (reset)

Reset w panelu zarządzania

  • Uruchom przeglądarkę internetową
  • Zaloguj się do Tenda F3
  • Przejdź do zakładki Administracja
  • Przejdź do sekcji Zarządzanie urządzeniem i naciśnij przycisk Zresetuj. Zostanie wyświetlony komunikat informujący o usunięci dotychczasowej konfiguracji Tenda F3.
Panel administracyjny w Tenda F3
Panel administracyjny Tenda F3
Szybkie WiFi w całym domu - sprawdź routery mesh

Podobne wpisy

Wzmacniacz wifi

Tenda F3 jako wzmacniacz sygnału Wi-Fi

Router Tenda F3 posiada kilka trybów pracy. Tenda F3 możesz miedzy innymi skonfigurować jako wzmacniacz sygnału Wi-Fi. Konfiguracja wzmacniacza sygnału w Tenda F3 jest bardzo prosta, wystarczy zalogować się do…

Czytaj dalej
Konfiguracja Tenda

Konfiguracja Tenda F3

Konfiguracja routera Tenda F3 możliwa jest za pomocą intuicyjnego i prostego panelu zarządzania. W poniższym artykule znajdziesz opis logowania do panelu zarządzania routerem, zmiany konfiguracji połączenia z Internetem oraz zmiany…

Czytaj dalej